KANDYDACI

Informacje dla kandydatów na studia stacjonarne I, II i III stopnia

STUDENCI

Informacje dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

PRACOWNICY

Informacje dla pracowników Wydziału Energetyki i Paliw

Informacje dla absolwentów Wydziału Energetyki i Paliw

Aktualności
Akademia RWE: Wykład dr Wernera Wattekampa pt. "Soft skills/ Coaching/ Self Management" (part II)
13/06/2011
W dniu 13 czerwca br., odbyło się trzecie spotkanie w ramach cyklu "Akademia RWE". Gościem był ponownie dr Werner Watekamp, członek Zarządu RWE Polska S.A., który wygłosił drugą część wykładu "Soft skills/ Coaching/ Self Management".

Dr Werner Wetekamp - Członek Zarządu RWE Polska S.A. Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu w Kolonii.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1984 roku w spółce VEW, obecnie należącej do RWE. W latach 1984 - 1990 studiował na Uniwersytecie w Dortmundzie i Kolonii. Powrócił do RWE / VEW w roli wewnętrznego konsultanta w 1990 roku.

W latach 2002-2007 zajmował stanowiska managerskie w spółkach należących do RWE w Czechach.