KANDYDACI

Informacje dla kandydatów na studia stacjonarne I, II i III stopnia

STUDENCI

Informacje dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

PRACOWNICY

Informacje dla pracowników Wydziału Energetyki i Paliw

Informacje dla absolwentów Wydziału Energetyki i Paliw

Aktualności
Akademia RWE: Wykład dr Hansa-Joachima Feuerborna pt. "Coal Combustion Products: Production, Regulation, Standarisation"
16/06/2011
W dniu 15 czerwca br. odbył się wykład dr Hansa-Joachima Feuerborna pt. "Coal Combustion Products: Production, Regulation, Standarisation".

Dr Hans-Joachim Feuerborn - studiował metalurgię i inżynieria materiałową w Aachen Technical University. W 1986 roku rozpoczął pracę naukową w Aachen Technical University przy badaniach nad ponownym wykorzystaniem pozostałości przemysłowych w materiałach budowlanych. W 1990 zostaje głównym inżynierem w dziale materiałów wiążących oraz konsultantem ds. materiałów wiążących oraz ceramicznych. W 2000 roku rozpoczął pracę jako doradca ds produktów ubocznych elektrowni węglowych VGB PowerTech. Później jako kierownik techniczny. Od 2008 r. sekretarz generalny ECOBA, the European Coal Combustion Products Association. Ponadto jest członkiem kilku europejskich i niemieckich komisji normalizacyjnych.