Koła SW AGH

lp. Nazwa Koła Rzecznik
1. BOT KWB „Bełchatów” S.A. w Rogowcu
ul. Św. Barbary 3 skr. poczt. 100
97-400 Bełchatów
mgr inż.
Tomasz Haładaj
2. BOT KWB „Konin” w Kleczewie S.A.
al. 600-lecia 9
62-540 Kleczew
mgr inż.
Tomasz Siodła
3. Huta „Stalowa Wola” S.A.
ul. gen. Tadeusza Kasprzyckiego 8
37-450 Stalowa Wola
mgr inż.
Bronisław Środek
4. Instytut Metali Nieżelaznych
ul. Sowińskiego 5
44-101 Gliwice
mgr inż.
Dariusz Kołacz
5. JSW KWK „Borynia”
ul. Węglowa 4
44-268 Jastrzębie Zdrój
mgr inż.
Mirosław Nieszporek
6. JSW S.A. KWK „Jas-Mos”
ul. Górnicza 1
44-330 Jastrzębie Zdrój
mgr inż.
Patrycja Grzelak
7. Katowicki Holding Węglowy S.A – Biuro Zarządu
ul. Damrota 18
40-022 Katowice
mgr inż.
Marek Rusek
8. KGHM Polska Miedź S.A. Zakłady Górnicze „Lubin”
ul. M. Skłodowskiej-Curie 188
59-300 Lubin
mgr inż.
Henryk Paprocki
9. KGHM Polska Miedź S.A. Zakłady Górnicze
„Polkowice-Sieroszowice” w Kaźmierzowie
59-101 Polkowice
mgr inż.
Henryk Muzyka
10. KGHM Polska Miedź S.A. Zakłady Górnicze „Rudna”
ul. H. Dąbrowskiego 50
59-100 Polkowice
mgr inż.
Paweł Piasecki
11. KHW S.A. KWK „Mysłowice-Wesoła”
ul. Kopalniana 5
41-408 Mysłowice
mgr inż.
Mariusz Wielkopolan
12. KHW S.A. KWK „Murcki-Staszic”
40-483 Katowice ul. Karolinki 1
mgr inż.
Piotr Ubowski
13. KHW S.A. KWK „Wujek”
Ruch „Wujek”, Ruch „Śląsk”
ul. W. Pola 65
40-596 Katowice
mgr inż.
Dariusz Siedlecki
14. Koło „Albania” – Tirana prof. dr hab. inż.
Arqile Teta
15. Koło Geologów – Hanoi prof.
Ho Chi Hung
16. Koło Geologów i Geofizyków Rocznik 1952–1957
al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków<
prof. dr hab. inż.
Barbara Kwiecińska
17. Koło im. prof. Jana Kowalskiego
ul. Łobzowska 8/8
31-140 Kraków
inż.
Andrzej Klita
18. Koło im. Walerego Goetla
al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
mgr inż.
Renata Wacławik-Wróbel
19. Koło Międzyzakładowe „Jarosław”
ul. Krakowska 54
37-500 Jarosław
mgr inż.
Anna Piotrowska
20. Koło Piotrkowsko-Bełchatowskie
ul. Topolowa 16/20 A m. 61
97-300 Piotrków Trybunalski
mgr inż.
Andrzej Kacperski
21. Koło Seniorów-Wydział Górniczy Rocznik 1968
ul. Lubostroń 7 B m.2
30-383 Kraków
mgr inż.
Stanisław Gwoździkowski
22. Koło SW AGH Elektromontaż nr 2 w Krakowie
os. Sportowe 25/10
31-966 Kraków
mgr inż.
Kazimierz Kromin
23. Koło Tarnów – „Gazy”
ul. Bandrowskiego 16 A
33-100 Tarnów
mgr inż.
Janina Dziędziel-Gostek
24. Koło Zakładowe przy HSW
Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o.
ul. Kwiatkowskiego 1
37-450 Stalowa Wola
mgr inż.
Janusz Winiarczyk
25. KW S.A. CW Północ KWK „Bobrek-Centrum”
ul. Konstytucji 76
41-905 Bytom
mgr inż.
Andrzej Ziółkowski – od 2015
26. KW S.A. CW Północ KWK „Halemba-Wirek”
ul. Kłodnicka 54
41-706 Ruda Śląska
mgr inż.
Grzegorz Rudzki
27. KW S.A. CW Wschód KWK „Ziemowit”
ul. Pokoju 4
43-140 Lędziny
dr inż.
Mirosław Moszko
28. Międzyzakładowe Koło „Tarnów”
ul. L. Staffa 29
33-100 Tarnów
mgr inż.
Michał Kraiński
29. Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne
ul. Rybacka 19
43-003 Opole
mgr inż.
Ryszard Dziubek
30. PCC Rail
ul. Bukowska 12
32-520 Jaworzno
mgr inż.
Tadeusz Maślisz
31. Przedsiębiorstwo Poszukiwań i Eksploatacji
Złóż Ropy Naftowej „Petrobaltic” S.A.
ul .Stary Dwór 9
80-808 Gdańsk
mgr inż.
Jerzy Domżalski
32. Przedsiębiorstwo Robót Górniczych
ul. Moniuszki 22
41-902 Bytom
mgr inż.
Bogdan Skowroński
33. Terenowe Koło Grodzkie „Czeczott”
ul. Norwida 54
43-100 Tychy
mgr inż.
Jerzy Strzempek
34. Wydział Matematyki Stosowanej AGH
al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
dr
Bogusław Bożek
35. Wydział Metalurgii i Metali Nieżelaznych AGH
Rocznik 1967
prof. dr hab. inż.
Jan Osika
36. KGHM PM SA – Zakład Wzbogacania Rud
ul. Kopalniana 1
59-100 Polkowice
mgr inż.
Joanna Osiewalska
37. PGE GiEK SA O/Elektrownia Bełchatów
ul. Energetyczna 7
97-406 Bełchatów
mgr inż.
Zygmunt Wiśniewski
38. Koło Terenowe w Ostrowcu Świętokrzyskim
im. prof. dr inż. Wacława Różańskiego
ul. Witkiewicza 16
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
mgr inż.
Józef Grabowski
39. Instytut Górnictwa Naftowego i Gazownictwa
ul. Armii Krajowej 3
38-400 Krosno
dr inż.
Dariusz Bęben
40. KW S.A. CW Północ KWK „Bielszowice”
ul. Halembska 160
41-711 Ruda Śląska
mgr inż.
Jarosław Krystek
41. JSW SA KWK Borynia-Zofiówka Ruch Zofiówka
ul. Węglowa 4
44-268 Jastrzębie Zdrój
mgr inż.
Janusz Tomica
42. Przedsiębiorstwo Budowy Szybów SA
ul. Katowicka 18
41-900 Bytom
mgr inż.
Małgorzata Kańtoch
43. JSW SA KWK „Krupiński”
ul. Piaskowa 35
43-267 Suszec
mgr inż.
Zbigniew Solarz
44. JSW SA – Biuro Zarządu
al. Jana Pawła II 4
44-330 Jastrzębie Zdrój
mgr inż.
Katarzyna Pietrzyk
45. JSW SA ‘ KWK „Budryk”
ul. Zamkowa 10
43-178 Ornontowice
mgr inż.
Jarosław Rutkowski
46. JSW SA KWK „Pniówek”
ul. Krucza 18
43-251 Pawłowice
inż.
Leszek Hoderny
47. Koło „Metalurdzy 1953″ prof. dr hab. inż.
Hanna Frydrych
48. Południowy Koncern Węglowy S.A.ZG Janina
ul. Górnicza 23
32-590 Libiąż
mgr inż.
Piotr Grzybowski
49. Południowy Koncern Węglowy S.A.
ul. Grunwaldzka 37
32-510 Jaworzno
mgr inż.
Wójtowicz
50. Okręgowy Urząd Górniczy
ul. Gdańska 45
61-016 Poznań
mgr inż.
Wiesław Kobajło
51. KW CW Wschód KWK „Brzeszcze-Silesia” Ruch I
ul. Kościuszki 1
32-620 Brzeszcze
mgr inż.
Janusz Paszko
52. KW S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny
ul. Granitowa 132
43-155 Bieruń
mgr inż.
Jan Gil
53. KW S.A. CW Wschód KWK „Piast”
ul. Granitowa 16
43-155 Bieruń
mgr inż.
Adam Rozmus
54. Wydział Odlewnictwa AGH
ul .Reymonta 23
30-059 Kraków
dr inż.
Maria Maj
55. Wydział Górnictwa i Geoinżynierii AGH
al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
prof. dr hab inż.
Jerzy Stasica
56. Wyższy Urząd Górniczy
ul. Poniatowskiego 31
40-956 Katowice
mgr inż.
Janusz Malinga
57. KWK „Kazimierz-Juliusz” Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 1
41-215 Sosnowiec
mgr inż.
Ireneusz Ośmiałowski
58. KGHM Polska Miedź Huta Miedzi „Głogów”
ul. Żukowicka 1
67-200 Głogów
mgr inż.
Zbigniew Bukowski
59. Poszukiwania Naftowe „Diament” Sp. z o. o
ul. Naftowa 3
65-525 Zielona Góra
mgr inż.
Józef Lenart
60. Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.
21-013 Puchaczów
mgr inż.
Tomasz Parzniewski
61. KHW S.A. KWK „Wieczorek”
ul. Szopienicka 58
40-432 Katowice
mgr inż.
Marek Szymczyk
62. Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń „PeBeKa”
ul. M. Curie-Skłodowskiej 76
59-301 Lubin
mgr inż.
Marian Szmigiel
63. Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu AGH
al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
mgr inż.
Albin Wojnar
64. KGHM Polska Miedź Huta Miedzi „Legnica”
ul. Złotoryjska 194
59-220 Legnica
mgr inż.
Marek Słomka
65. Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław” S.A.
ul. Kolejowa 32
32-332 Bukowno
mgr inż.
Bogdan Pieczonka
66. Zakłady Hutniczo-Przeróbcze „Hutmen” S.A
ul. Grabiszyńska 241
50-987 Wrocław
mgr inż.
Zdzisław Ziarko
67. PREVAC sp. z o.o.
ul. Raciborska 61
44-362 Rogów
mgr inż.
Martyna Kołacka
68. Kopalnia Soli „Wieliczka”
Park Kingi 4
32-20 Wieliczka
mgr inż.
Jan Kucharz
69. Grupa MASPEX Wadowice
ul. Legionów 37
34-100 Wadowice
mgr inż.
Rafał Gruszeczka