Kontakt z organizatorami

Kontakt do Zarządu Stowarzyszenia Wychowanków AGH:

Koordynator uroczystości „Złoty Indeks” – dr inż. Helena Pitera
mgr Teresa Nosal, mgr Paulina Lichoń
telefon: 0048-12-617-32-84
e-mail: swagh@agh.edu.pl


Kontakt do organizatora Jubileuszu „Złoty indeks 2020”z rocznika 1970/1971 oraz 1971/1972 na wydziałach:

Wydział

Organizator Wydziałowy Jubileuszu 2020 i 2021

e-mail

Górnictwa i Geoinżynierii

 

 

2020 r.

mgr inż. Ewa Cichy
dr inż. Maria Czerwińska (Godek) 
mgr inż. Jacek Kowal 
mgr inż. Jarosław Mentlewicz 

2021 r.

prof. Nikodem Szlązak

ewa_cichy@wp.pl
m.czerwinska.krakow@gmail.com
stwoola@interia.pl 
jaroslaw1@gazeta.pl

 

szlazak@agh.edu.pl

Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska

2020 r.

mgr inż. Jerzy Szczepara
Teresa Ratajczak

2021 r.

prof. Lucyna Natkaniec

dr inż. Grażyna Semyrka

mgr inż. Wojciech Tylka

meteorbet@interia.pl                t.ratajczak@onet.pl

 

natkan@agh.edu.pl  grazyna.semyrka@gmail.com  507 030 693        wtylka@interia.pl            602738763

Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska

2020 r.

mgr inż. Elżbieta Kupidura-Jasińska
mgr inż. Tadeusz Jasiński

2021 r.

mgr inż. Roman Sroczyński

mgr inż. Ryszarda Kotyza  

tej95@tlen.pl

 

rjs75@interia.pl                                a.kotyza@op.pl

Wiertnictwa, Nafty i Gazu

2020 r.

prof. Andrzej Gonet  

2021 r.

mgr inż. Ryszard Łyczak

gonet@agh.edu.pl  

 

lyczak.50lat@gmail.com

883-726-362,

Odlewnictwa

2020 r. i 2021 r.

Ryszard Skoczylas

ryskoczylas@gmail.com

tel. 533355558

Metali Nieżelaznych

2020 r.

mgr inż. Maria Suślik Idczak

2021 r.

mgr inż. Maria Bukowiecka

m_s_i@o2.pl

 

mbuko1@wp.pl

512545993

Inżynierii Materiałowej
i Ceramiki

2020 r.

prof. Piotr Izaak

mgr inż. Irena Wójcik Dobrowolska

mgr inż. Leszek Rak

2021 r.

mgr. inż Małgorzata Plichta- Łabuś

 

izak@agh.edu.pl

irenawol25@poczta.fm

rakleszek@gmail.com

 

m.labus@interia.pl

Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej

2021 r.

mgr inż. Ewa Kalita

mgr inż. Barbara Wieczorek

ekalita@wp.pl

784 553 922

baw@o2.pl

696706070

 

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki

2020 r.

mgr inż. Zbigniew Jaśkowiec

zjaskowiec@wp.pl

Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

2021 r.

dr inż. Andrzej Staniszewski

astanis@agh.edu.pl

     


Kontakt do pełnomocników dziekanów ds. stowarzyszenia na wydziałach:

Wydział Przedstawiciel – rzecznik SW e-mail
Górnictwa i Geoinżynierii dr inż. Jerzy Stasica stasica@agh.edu.pl
Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej dr inż. Ireneusz Suliga  ireneusz.suliga@gmail.com 
Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej dr inż. Agnieszka Wantuch

 

 

awantuch@agh.edu.pl

 

 

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki  dr hab. inż. Krzysztof Kotwica prof. nadzw.   kotwica@agh.edu.pl

 

 

Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska prof. dr hab. inż. Kajetan d’Obyrn  dobyrn@agh.edu.pl 
Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska dr hab. inż. Sławomir Mikrut  smikrut@agh.edu.pl 
Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki dr inż. Zdzisław Pytel  pytel@agh.edu.pl 
Wydział Odlewnictwa
dr hab. inż. Maria Maj, prof. nadzw. mmaj@agh.edu.pl
Wydział Metali Nieżelaznych dr hab. inż. Stanisław Małecki stanmal@agh.edu.pl
Wiertnictwa, Nafty i Gazu dr inż. Elżbieta Wojna dylag@agh.edu.pl