Kontakt z organizatorami

Kontakt do Zarządu Stowarzyszenia Wychowanków AGH:

Koordynator uroczystości „Złoty Indeks” – dr inż. Helena Pitera
mgr Teresa Nosal, mgr inż. Ewa Cichy, mgr Paulina Lichoń
telefon: 0048-12-617-32-84
e-mail: swagh@agh.edu.pl


Kontakt do organizatora Jubileuszu „Złoty indeks 2020”z rocznika 1970/1971 na wydziałach:

Wydział

Organizator Wydziałowy Jubileuszu 2020

e-mail

Górnictwa i Geoinżynierii

 

 

 

 

mgr inż. Ewa Cichy
dr inż. Maria Czerwińska (Godek) 
mgr inż. Jacek Kowal 
mgr inż. Jarosław Mentlewicz 
ewa_cichy@wp.pl
m.czerwinska.krakow@gmail.com
stwoola@interia.pl 
jaroslaw1@gazeta.pl

Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska

mgr inż. Jerzy Szczepara
Teresa Ratajczak
 

Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska

mgr inż. Elżbieta Kupidura-Jasińska
mgr inż. Tadeusz Jasiński
tej95@tlen.pl

Odlewnictwa

Ryszard Skoczylas   tel. 533 355 558
ryskoczylas@gmail.com

Wiertnictwa, Nafty i Gazu

prof. Andrzej Gonet   gonet@agh.edu.pl  

Kontakt do pełnomocników dziekanów ds. stowarzyszenia na wydziałach:

Wydział Przedstawiciel – rzecznik SW e-mail
Górnictwa i Geoinżynierii dr inż. Jerzy Stasica stasica@agh.edu.pl
Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej dr inż. Ireneusz Suliga  ireneusz.suliga@gmail.com 
Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej dr inż. Agnieszka Wantuch

 

 

 

 

awantuch@agh.edu.pl

 

 

 

 

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki  dr hab. inż. Krzysztof Kotwica prof. nadzw.   kotwica@agh.edu.pl

 

 

 

 

Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska prof. dr hab. inż. Kajetan d’Obyrn  dobyrn@agh.edu.pl 
Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska dr hab. inż. Sławomir Mikrut  smikrut@agh.edu.pl 
Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki dr inż. Zdzisław Pytel  pytel@agh.edu.pl 
Wydział Odlewnictwa
dr hab. inż. Maria Maj, prof. nadzw. mmaj@agh.edu.pl
Wydział Metali Nieżelaznych dr hab. inż. Stanisław Małecki stanmal@agh.edu.pl
Wiertnictwa, Nafty i Gazu dr inż. Elżbieta Wojna dylag@agh.edu.pl